Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma’a Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut, diziye veda etti.

Talat Bulut, ‘Yasak Elma’ya 85. bölümde veda edecek. Usta oyuncunun son sahnesinin ardından dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’la bir veda mesajı için kamera karşısına geçti. Talat Bulut ve dizi ekibinin yer aldığı vedada konuşan Fatih Aksoy, ‘Yasak Elma için ilk anlaştığımız oyuncuydu. 85 bölüm boyunca çok iyi bir oyuncu ve iyi bir insanla çalıştık. Onunla çalışmaktan çok büyük mutluluk duydum. İnşallah yeniden çalışırız’ dedi.

Talat Bulut sosyal medya hesabından o anları, ‘Medyapım Fatih Aksoy’un Talat Bulut’a vedası. Eğlenceli ama hüznü bende saklı unutulmayacak dakikalar’ notuyla paylaştı. Diziye veda eden Talat Bulut ise konuşmasında, ’45 yıllık meslek hayatımda bu yapım firmasıyla çalışmaktan son derece memnunum. Böyle bir yapım firması bulmak zor. Bundan sonra çalışacaksam kapın açıksa seninle beraberim’ sözleriyle yeni projelere açık olduğunu ifade etti.