UMARIM BU SÜREÇ HEPİMİZİ BİRAZ YAVAŞLATIR


İş insanı Erman Ademoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren ve kısa süre önce ‘Fettah Baran’ adını verdikleri bir erkek bebek dünyaya getiren Miss Turkey 2012 birincisi model ve oyuncu Açalya Samyeli Danoğlu, annelik heyecanını yaşadığı şu günlerde ilk röportajını MAG Nisan sayısı #evdekal günlüğü için verdi.

Normalde de evde vakit geçirmeyi ve kendisiyle yalnız kalmayı seven bir yapısı olduğunu belirten Danoğlu, ‘Bu süreç tamamlandıktan sonra ailemle ve sevdiklerimle daha fazla zaman geçirmeyi ve işime rahatça gidebilmeyi diliyorum’ dedi. Bu süreçte kendisine ve sağlığına daha çok dikkat etmesi gerektiğine katkıda bulunduğunu belirten güzel anne, ‘Yarın ne olacağımız belli değil bu yüzden kendimize ve sağlığımıza dikkat etmeliyiz’ dedi.

Tüm dünyayı sarsan Covid-19 salgınıyla ilgili #evdekal çağrısının altını çizen Açalya Samyeli Danoğlu, ‘Sanki hep genç ve sağlıklı kalacakmışız gibi yaşıyoruz, kendimize ve yediklerimize dikkat etmeden. Bir de umuyorum ki bu süreç hepimizi biraz olsun yavaşlatır. Sanki son yıllarda her şeyi daha hızlı ve daha hoyratça yaşamaya ve tüketmeye başladık. Umarım gezegenimizle ve insanlarla yüzeysel değil, daha derin ve daha güzel ilişkiler kurarız. Çünkü her şey, insanla güzel ve bizim başka bir gezenimiz yok’ açıklamasını yaptı.

 


Choose A Format