USTURUPLU GİYİNİRSEM, ANLAYIN Kİ HAYATIMDA BİRİ VAR!


Seda Sayan, ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu ve hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı.

* Uzun zamandır tanıştığım erkeklerden T.C. no istiyorum. ‘Ayıp olur’ diyorlar, onlar yalan söylüyor ayıp olmuyor ben yapınca mı olacak!

* Zamanında evlilik sözleşmesi yaptım. Evlilik sözleşmesi yapmak karşındakini ‘seni sen olduğun için sevdim’ fikrine inandırır.

* Şan şöhret yanında bir çok şüpheyi de beraberinde getiriyor. Bütün evliliklerimde sözleşme vardı. Çocuğumun babası hariç.

* Benim bakmakla mükellef olduğum kocaman bir ailem var. Bir orduya bakıyorum, Allah hepsine sağlık versin. Ben normal de bakmıyorum. Neredeyse hepsi benim standartımda yaşıyor.

* Ben evlilik defterini kapattım. Hayatımda kimse yok. Biri olup olmadığını sahne kıyafetlerimden anlarsınız. Biraz da usturuplu giyinirsem anlayın ki biri var…

* Bana ‘paraya doymadın yeter artık’ diyorlar. Çalışmanın parayla alakası yok. Çalışmak sağlığı getirir. Aşkta yaş farklı bir yere kadar önemli. Bir erkek 30 yaşından sonra istediği kadınla birlikte olabilir.

* Mutlaka ki bir erkeğe param geçmiştir. Helali hoş olsun. Onların da bana geçmiştir. Benim hesabım kitabım belli bir yaşa kadar annemdeydi. Şimdi oğluma devrettim.

* Sinan Engin bizim paşamız. Oğlumun babası. Biz ona sormadan bir şey yapmayız. Oğulcan’ı da öyle yetiştirdim. Allah onu çocuklarının başından eksik etmesin.

* Hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Bir şey duyduğunuzda ‘Seda bunu yapmaz’ diyebilmelisiniz. Beni o kadar tanıyorsunuz!

* En son evimi taşırken çok sinirlendim. 2 gün üst üste reklam çekimim var. Konserlerim var, O Ses Türkiye başlıyor. Yemekteyiz başlıyor. Bir de ev taşımaya çalışıyorum… Çok gerildim!

* Ağlamayı sevmem, yanımda ağlamasından da hoşlanmam ama ağlarım… Haksızlığa dayanamam. Unutamadığım, kalbime gömdüğüm kimse yok. Benim bitirdiğim kimse de aklım kalmaz.

* Erkeğin fiziği önemli değil, ben onu düzeltirim. Ağız sağlığına ve dişe çok önem veririm. Mümkünse sigara da içmesin. Kül tablası gibi!


Choose A Format