YAPIM ŞİRKETİNDEN DENİZ ÇAKIR AÇIKLAMASI


Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi isimlerle ‘Masumiyet’ dizisinde rol alan Deniz Çakır’ın sette kostüm asistanı Çağatay Görgen’e hakaret ettiği ve istifaya zorladığı iddia edildi. Görgen, Deniz Çakır hakkında suç duyurusunda bulunurken dizinin yapımcı şirketinden konuya ilişkin açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır hakkında ‘Masumiyet’ dizisinde kostüm asistanlığı yapan Çağatay Görgen, bomba iddialarda bulundu. Görgen, Deniz Çakır’ın kendisine herkesin içinde küfür ettiğini ve istifasını istediği iddiasıyla savcılığa başvurdu.

Dilekçede şikayetçi Çağatay Görgen’in ‘Aranan kotu bulduk diğer asistan getiriyor, neden bağırıyorsunuz’ demesi üzerine oyuncu Çakır’ın bağırarak seti terk ettiği belirtildi. Olaydan sonra Çakır ile Görgen’in asansörde karşılaştığı ve yanlarında reji asistanı varken Çakır’ın Görgen’e hakaret ettiği iddia edildi.

Hakaret iddiasından sonra Çakır’ın 20 dakika boyunca setten ayrıldığı, geri dönüp makyaj kısmına geçtiği dilekçede kaydedilirken Çakır’ın on kişiden fazla set çalışanının olduğu yerde kostüm asistanı Görgen hakkında küfür ettiği öne sürüldü.

Yaşanan olayların ardından Masumiyet dizisinin yapımcı şirketi Gold Film’den konuya ilişkin açıklama geldi. İşte o açıklama:

 

 

 


Choose A Format