YILMAZ ERDOĞAN VE DAMLA UĞURTÜRK AŞK MI YAŞIYOR?


Yılmaz Erdoğan’ın Etiler’de görüntülendiği genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıktı. 5 ay önce Beşiktaş’ın ödül gecesinde birlikte sunuculuk yapan ikilinin bir süredir beraber olduğu iddia edildi.

Görüntülenince panikleyen ikili birbirinden uzaklaşırken, Erdoğan soru soran muhabiri ‘Tamam kaybol’ diyerek tersledi. Ünlü oyuncunun yanındaki maskeli genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ve ikilinin bir süredir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk arasında 19 yaş fark var. 1986, Ankara doğumlu Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spiker görevlerinde çalışan Uğurtürk, aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü.

Beşiktaş Kulübü, ‘Bırakmam Seni’ kampanyası kapsamında geçen ağustos ayında ‘Ödül Senin’ gecesi düzenlemiş, organizasyonun sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk yapmıştı. Uğurtürk daha sonra ünlü oyuncuyu YouTube programında da ağırladı. İkilinin bu buluşmalar sırasında yakınlaştığı ve aralarında bir ilişki başladığı öğrenildi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

 


Choose A Format