YÜZÜME MAKYAJ YAPMAYA KIYAMIYORUM


2021 Miss Turkey Güzeli seçilen Dilara Korkmaz torpil iddiaları hakkında konuştu. Güzel model, ‘Bunların hiçbirini umursamıyorum’ dedi.

Türkiye Güzellik Yarışması’nda 2021 güzeli seçilen Dilara Korkmaz hakkında merak edilen soruları cevapladı. Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan Korkmaz, torpil iddiaları hakkında da konuştu.

Dilara Korkmaz, Miss Turkey 2010 dördüncüsü olan ablası Dilay Korkmaz’ın etkisinin olup olmadı yönündeki soruya, ‘Bir yoruma cevabım olması için iddiaları kale almam gerekiyor. Bunların hiçbirini umursamıyorum. Ayrıca bir aileden iki Türkiye güzeli çıkması harika’ cevabını verdi.

23 yaşındaki güzel, ‘Sence dünya güzeli seçilir misin? Umudun var mı?’ sorusuna ise ‘Ben kalbimin güzelliğine güveniyorum, bunun bakışlarıma yansıdığını düşünüyorum. Kesinlikle dünyaya birçok şey katacağıma ve seçilebileceğime inanıyorum’ şeklinde cevap verdi.

Korkmaz, ‘Yüzüme makyaj yapmaya kıyamıyorum. Cildime hava da alamayacağı şekilde, neden kat kat bir şeyler süreyim? Kendimi makyajsız daha çok beğeniyorum. Doğal halimi seviyorum’ dedi.

 


Choose A Format