Koronavirüs alınan tedbirlere rağmen dünyaya yayılmayı sürdürüyor. Sanat dünyasından ünlü isimleri de salgından etkilenmemek için evlerine kapandı. İşte ünlülerin koronavirüse karşı aldığı önlemler.

Eşine yardım etti…

Eve kapanan Erhan Yazıcıoğlu günlerini eşi Müge Yazıcıoğlu’na yardımcı olarak geçiriyor. Mutfağa girip börek de yapan ünlü tiyatrocu, ‘Koronavirüsün Türkiye’de pek varlık gösteremeyeceğine inanıyorum ama yine de önlemlerimizi alıyoruz’ dedi.

Müzik çalışmalarına devam…

Betül Demir, aranjörü Emirhan Cengiz’le birlikte eve kapanıp müzik çalışmalarına yoğunlaştıklarını söyledi.

Durum ciddiye alınmalı…

Türkan Şoray, tüm vatandaşları tedbirli olmaya çağırdı ve, ‘Durumun çok ciddiye alınması gerektiğini düşünüyorum. Sağlık Bakanlığı’nın uyarılarını dikkate alıyor, doktorların dediklerini yapıyorum’ dedi.

Korona günlerinde aşk…

Cansu Kurtçu ve Fettah Can ikiz çocuklarıyla kek yaparken çektikleri videoyu sosyal medyada, ‘Korona günlerinde aşk. Ah ne günler günler gelecek daha. Bizden hepinize bol umut ve bolca sevgi gelsin’ notuyla yayınladı.

Evde eşyaları ayırıyorum…

Hülya Koçyiğit, tüm toplantılarını iptal etti. Evde, kalabalıktan izole bir şekilde vakit geçirdiğini söyleyen Koçyiğit, ‘Zamansızlıktan dolayı evde uzun zamandır yapamadığım şeyleri yapmaya başladım’ dedi.

Setler durmalı…

‘Yasak Elma’nın ‘Yıldız’ı Eda Ece, sosyal medya hesabına ‘Önce insan, önce sağlık. Setler iptal olmalı’ diye yazdı.

Risk grubundayım…

Bir dönem kanser tedavisi gören Nilüfer, risk grubunda bulunduğundan çok daha dikkatli olduğunu söyledi.

Evde keyfim yerinde…

Eser Yenenler, ‘Salgın varken biz de evdeyiz. Dışarı çıkıp başkasının sağlığını ve kendi sağlığımızı tehlikeye sokmuyoruz’ diye konuştu.

Bol bol zaman geçiriyoruz…

Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak ve çocuklarıyla olan fotoğrafı, ‘Evimizdeyiz… Her şey yolunda… Endişelerimizi, korkularımızı cebimize koyduk, kabul ettik hepsini… Bol bol zaman geçirmenin sevinci bizi iyi hissettiriyor’ diye paylaştı.