‘Kıyafet Bağış Kampanyası’na ünlülerden destek


Ariel, Migros ve TOG’un bu yıl yedinci kez düzenlediği ‘Kıyafet Bağış Kampanyası’nın basın buluşması yapıldı.

Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile hayata geçirilen ‘Kıyafet Bağış Kampanyası’nın lansmanı, ünlü oyuncu Sedef Avcı’nın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Ayşe Tolga, Nergis Pekuysal, Reyhan İpekel, Özge Peker ve Ayşegül Boz’un da aralarında bulunduğu sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim, yanlarında getirdikleri çocuk kıyafetlerini kutulara atarak kampanyaya destek oldu.

P&G Türkiye ve Kafkasya Kurumsal İletişim Başkanı Ayça Turgay, Migros Ticaret A.Ş. Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ve TOG Yönetim Kurulu Üyesi Didem Duru kampanya hakkında bilgi verirken Sedef Avcı’nın sorularını yanıtladı. Ardından ünlü isimler yanlarında getirdikleri kıyafetleri bağış kutularına atarak binlerce çocuğun tertemiz kıyafetlere ulaşması adına yapılan kampanyaya destek verdi.

Bu yıl 11 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında, 56 ildeki toplam bin 157 Migros, Kipa ve Macro Center mağazasına getirilen kıyafetler, Ariel ile yıkanıp temizlendikten sonra Toplum Gönüllüsü gençlerin desteği ile 20 farklı ilde binlerce çocuğa ulaştırılacak.