Zeynep Tosun özgüveni yüksek kadınlara tasarladı


Tasarımcı iş birlikleriyle moda dünyasının önemli isimlerinin tasarımlarını ulaşılabilir kılan Koton, Zeynep Tosun’la gerçekleştirdiği ‘Zeynep Tosun for Koton’ tasarımlarını moda severlerin beğenisine sunuyor.

Haute Couture tasarımları ve hazır giyim koleksiyonuyla iddialı stillere imza atan Zeynep Tosun, 2017-2018 Sonbahar- Kış döneminde Koton için tasarlıyor.

Özel davetlerin ve partilerin en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Zeynep Tosun, Koton için tasarladığı ‘partywear’ koleksiyonunun ilhamını şehirli kadının gücünden ve yaşam biçiminden alıyor.

Kışın en çok tercih edilen siyah, kırmızı ve lacivert renklerinin nude tonlarıyla bir araya gelerek göz alıcı tasarımlara imza atıldığı koleksiyonda, özgür ve özgün ruhlu kadınlar hedef alınıyor.

Geniş kesim uzun kollar ve kat kat volanlı silüetlerin nakışlı kumaşlarla buluştuğu koleksiyonda tasarımların ruhuyla bütünleşen kadife, krep, dantel ve payetli kumaşlar kullanılıyor.

Yaz mevsiminin enerjisini kış günlerinde de yaşamak isteyen, özgüveni yüksek kadınlar için toplam 23 parça ile sezonda yerini alan koleksiyon 129.99 TL- 249.99 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

 


Choose A Format