11 yıl sonra muhteşem kadroyla yeniden

0
13

2006 yılında sahnelendiğinde o yazın en ilgi gören konserlerinden olan ‘Broadway’den İstanbul’a Müzikaller’ 11 yıl aradan sonra  yepyeni repertuvarı ve güçlü  kadrosuyla izleyici karşısına çıktı.

Haldun Dormen’in yönetmenliğini yaptığı müzikalde yer alan Ayça Varlıer, Gökçe Bahadır, Irmak Ünal, Pamela, Şehnaz Sam ve Yeliz Şar ünlü Chicago müzikalinde hapishaneye düşen 6 kadının sevgililerini öldürme hikayelerinin anlatıldığı ‘Cell Blok Tango’ parçasını yorumlayarak bir şov sundular.

Projede müzikal star olarak Ayça Varlıer, Edis, Emre Altuğ, Ethel Mulinas, Gökçe Bahadır, Irmak Ünal, Mert Turak,Onur Turan, Pamela, Sami Levi, Şehnaz Sam, Burcu Biricik ve Yeliz Şar yer aldı. Gökçe Bahadır söylediği ‘Yalnız Kullar’daki performansı, Pamela’nın şahane ‘All That Jazz’ yorumu, Irmak Ünal’ın’Evita’sı, Emre Altuğ ve Ayça Varlıer ‘Hep Böyle Kal’ şarkısı tam not aldı.

Gecenin bir diğer sürprizi de müzikale üç günde 6’şar saat çalışarak katılan Burcu Biricik’in dans performansı ve söylediği  ‘Chicago’yla izleyenleri kendine hayran bırakması oldu.

Finalde bütün oyuncularka beraber müzikalin onur konukları Selçuk Yöntem ve Perran Kutman’ın da sahnede olması, kolay kolay hafızalardan silinmeyecek bir karenin oluşmasını sağladı.