20 YIL SONRA TELLİ DUVAKLI EVLENDİ

0
28
Gösteri dünyasının ‘efsane aşıkları’ Jennifer Lopez ile Ben Affleck sonunda peri masalı gibi bir düğünle tanıkların huzurunda bir ay önceki evlilik yeminini tekrarladı.

Geçen temmuz ayında Las Vegas’ta sürpriz ve sade bir törenle nikahlanan Jennifer Lopez ile Ben Affleck bu kez mutluluklarını dostlarıyla paylaştı. Lopez ile Affleck, aktörün Georgia da bulunan yaklaşık 9 milyon dolar değerindeki malikanesinde ailelerinin yanı sıra ünlü konukların da katıldığı bir düğün yaptı.

Jennifer Lopez, Ralp Lauren imzalı bembeyaz bir gelinlik giydi. Saçlarını toplayan Lopez’in duvağının metrelerce uzanması da dikkat çekti. Ben Affleck ise siyah pantolon ve beyaz ceket ile aynı renk gömlekten oluşan bir takım elbise giydi. Aktör, görünümünü siyah bir papyonla tamamladı.

Jennifer Lopez ile Ben Affleck düğün alanına, yemyeşil çimenlerin üzerine serilen beyaz bir halının üzerinde gitti. O sırada gelin ve damada, çiftin eski evliliklerinden dünyaya gelen beyaz giysiler içindeki çocukları da eşlik etti. O anlarda çiftin mutluluğu ve durmadan birbirlerine sarılıp öpmeleri de dikkat çekti.

Bennifer çiftinin düğün töreni için çok sıkı güvenlik önlemleri alındı. Düğünün yayın hakları satıldığı için konuklara sosyal medya kısıtlaması getirildi. Ayrıca törenin yapıldığı Georgia’daki Çiftlik Evi bölgesi de uçuşa yasak bölge ilan edildi.

Jennifer Lopez ile Ben Affleck’in cuma günü başlayan ve bugün de bir piknikle sona erecek olan üç günlük düğününe ünlü konuklar da katıldı. Ben Affleck’in Hollywood’daki yakın dostlarından biri olan Matt Damon kutlamalara eşi Luciana ile birlikte katıldı. Yönetmen Kevin Smith ile eşi Jennifer, aktör Jason Mewes ve karısı Jordan, Hollywood’un önde gelen menajerlerinden Patrick Whitesell ve oyuncu eşi Pia Miller bunlar arasındaydı.