300 kişi arasından onu seçtiler

0
92

Seyircinin gönlünde ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinin Eylül’ü olarak taht kuran Biran Damla Yılmaz,  Mucize 2/Aşk filminin çekimlerine başladı.

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği 1 Mart 2019’da vizyona girecek olan filmde ‘Mızgin’ karakterini canlandıracak olan Biran Damla Yılmaz, bu rol için tam 300 kişi arasından seçildi.

Kırmızıgül ve ekiple Foça’da çekimlere start veren Yılmaz, ‘Mucize’nin ilk filmine olan hayranlığını vurgulayarak, ‘Mucize’yi izledim ve beni çok etkiledi. Hiç görmediğimiz bir dünyanın kapılarını açıp, bizi gerçekten hayatta mucizeler olabileceğine inandıran bir hikayesi vardı. Mızgin çok farklı bir karakter bir sürü zorluklara göğüs germiş, çok güçlü bir kadın. Ona saygım sonsuz’ dedi.

Mucize 2/ Aşk’ın hikayesine atıfta bulunan Biran Damla Yılmaz, ‘Bir yengeç burcu kadını olarak aşkın mucize olduğunu söyleyebilirim. Hiç ummadığın anda ummadığın yerde çıkar. İnsana ekstra yaşama sevinci verir. Benimse en büyük mucizem kardeşim Yağmur’ ifadelerini kullandı.

21 yaşındaki Biran Damla Yılmaz, daha önce ‘Çılgın Dershane’ filminde oynamış ve ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinde başrol görevini üstlenmişti.