Acun Ilıcalı: Dünyayı ele geçirmek üzereyim

0
5

Son dönemde ‘Survivor 2018’ programıyla yeniden gündemde olan Acun Ilıcalı, ‘Bana 1,5 yıl verin dünyayı ele geçirmek üzereyim’ şeklindeki sözleriyle dikkati çekti.

Sahibi olduğu TV kanalında yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına katılan Acun Ilıcalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. ‘Survivor 2018’ hakkında konuşan Ilıcalı, ‘Artık Survivor’da her şey olabilir. Perşembe günü enteresan bir Survivor var, yarışmayı canlı izledim’ dedi.

4 ülkede birinci olduk…

Gelecek hayalleriyle ilgili konuşan Acun Ilıcalı, ‘Dünyada kendini kabul ettirmeyi başarmış ilk Türk prodüksiyon şirketiyiz. Hayalim 40 ülkede aynı anda bizim prodüksiyonumuzun işlerinin olması. Dün dünyada 4 ülkede birinci olduk. Amerika için yapılacak olan Survivor’da ödül olarak Türk yemekleri, Türkiye gezisi yapıldığını düşünün. Bunları başarmak istiyorum. İnsanlar reytingle kafayı bozduğumu düşünüyorlar. Artık Survivor’un birinci, ikinci, üçüncü olması benim konsantrasyonum içinde değil. Survivor’u global bir şekilde oynatmak istiyorum. Survivor Kolombiya, nisan ayında başlayacak’ açıklamasını yaptı.

Daha önce canlı yayında yaptığı ‘Hedefim dünyayı ele geçirmek’ şeklindeki sözlerine göndermede bulunan başarılı yapımcı, esprili bir şekilde, ‘Program sonrası kendimi manşetlerde gördüm, ‘acaba ne demişim’ diye merak edip ben de tıkladım. Bana 1,5 yıl verin dünyayı ele geçirmek üzereyim’ dedi.