Ahu Yağtu’nun stilinin vazgeçilmezleri

0
9

Oyuncu ve stil ikonu Ahu Yağtu, Marks & Spencer’ın marka dostu olarak firmanın 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’na eşlik ediyor.  

Bahar aylarında gardıroplarımızın olmazsa olmaz parçaları Ahu Yağtu’nun da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Her gardırobun temel parçalarından jeanler, desenli gömlekler, blazer ceketler, renkli trikolar ve anvelop elbiseler ile bahar mevsiminde de zamansız stilinizi yansıtmak için ideal seçimler sunuyor.

Her mevsimin öne çıkan parçalarından farklı kesimlerdeki jean modelleri ile şıklığınızı güçlendirirken hareket özgürlüğünüzün de keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle basenlere şekil vererek ince gösterme özelliği olan ‘Sculpt & Lift’ jeanler ile yaza daha kolay hazırlanmak mümkün.

Marks & Spencer’ın her vücut şekline hitap eden anvelop elbiseleri hem gündüz hem de gece kullanabileceğiniz kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. Ahu Yağtu, ‘Benim için sade şıklık her zaman çok önemli. Özellikle bahar aylarında giydiğiniz bir jean üzerine, basic bir tişört ve blazer ceket ile stilinizi ön plana çıkarmanız mümkün’ diyor.