Ajda Pekkan’dan bomba açıklama: Güvenebileceğim bir erkek karşıma çıkarsa…

0
4

Dünya devi A+E’nin ödüllü kanalı ‘Lifetime tv’ Türkiye’nin kadınlara umut olacak, ilham verecek yepyeni projesi #seninmucizen’in ilk bölümü, Ajda Pekkan’la başladı.

İlk bölümün konuğu olan Ajda Pekkan hayatı boyunca yaşadığı zorluklardan ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Evlilik nedir merak ediyordum, ilk evliliğimi Coşkun Sapmaz’la yaptım. Yanlış yaptığımı hemen anladım o yüzden kısa kestim. Sonradan Ali Bars’la ‘mantık izdivacı yapayım’ dedim. İyi olması, her şeyden önce akıllı, kültürlü olması önemliydi, para değil önemli olan. Öyle bir evlilik yaptım 6,5 yıl evli kaldım ve ben çalışmadım’ diyen Ajda Pekkan bu dönemde başarılı bir ev kadını olduğunun altını çizdi.

‘Şuanda hayatında aşk var mı?’ sorusuna da cevap veren Ajda Pekkan, ‘Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor. Güvenebileciğim bir erkek karşıma çıksa her şeyi bırakır giderim’ dedi.

Ajda Pekkan’la başlayan program İdil Biret, Serra Yılmaz, Hülya Koçyiğit ve Muazzez Abacı ile devam edecek. Programın ev sahipliğini Lifetime tv Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya, moderatörlüğünü de Lütfiye Pekcan yapıyor.