Aleyna Tilki’nin planı ortaya çıktı

0
35

Aleyna Tilki’nin Los Angeles’taki planları belli oldu. Türk öğrencinin olmadığı bir okulda İngilizce’sini ilerletecek olan 17 yaşındaki Tilki, iki Amerikalı prodüktörle görüşecek.

Bir gün dünya starı olacağını sık sık dile getirip iddiasını ortaya koyan Aleyna Tilki, hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımı attı. 17 yaşındaki popçu, dünyaca ünlü bir star olmak için çıktığı yolda ailesiyle önemli bir karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde annesi Havva Tilki’yle Los Angeles’a giden genç popçu, burada geleceğiyle ilgili kariyer planlaması yapacak. Lise son sınıf öğrencisi olan Aleyna, Türkiye’deki eğitimini dondurup ABD’de dil eğitimi alacak. Tilki, burada yalnızca İngilizce konuşmak istediği için de Türk öğrencilerin olmadığı okullara öncelik veriyor.

Evi tutup okul kaydını yaptırdıktan sonra 9 Aralık’ta Türkiye’ye dönecek olan Tilki, daha sonra yeniden ABD’deki hayatına dönecek. Aleyna Tilki, 2018 Ocak ayında dünyaca ünlü isimlerle çalışan Amerikalı prodüktörlerle de görüşecek. Genç popçu, stüdyoya da girip deneme kayıtları yapacak.