Ata Demirer aşk orucunu bozdu

0
8

Bursalı komedyen Ata Demirer aşk orucunu bozdu. Demirer gönlünü ‘Dolunay’ dizisinde ‘Demet’ karakterine hayat veren Alara Bozbey’e kaptırdı.

Yeni yılı annesi Ayten Kaçar, abisi Cenk Demirer ve sevgilisiyle kutlayan Ata Demirer ilişkisini sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla ilan etti. Alara Bozbey, 1986 Litvanya doğumlu. Çiftin arasında 14 yaş var…

Ata Demirer’le üç yıl önce görüntülenen ve daha sonra ayrılan oyuncu Alara Bozbey ‘Duymasın Kalmasın’ın haberine göre yeniden birliktelik yaşamaya başladı. Bozbey son olarak seyirciye veda eden ‘Dolunay’ dizisinde Demet karakterine hayat veriyordu. 45 yaşındaki Demirer, meslektaşı Özge Borak ile iki yıl süren evliliğin ardından boşanmıştı.

Alara Bozbey kimdir?

Alara Bozbey, 1986 senesinde Litvanya’da dünyaya gözlerini açtı. Anne ve babası Litvanyalı olan oyuncunun ailesi ayrıldıktan sonra annesi bir Türk’le evlendi ve Bozbey annesiyle İstanbul’a yerleşti. Türkçe öğrenen ve Türk vatandaşı olan Bozbey’in hayatı oyunculuk eğitimi almasıyla değişti. Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçmiş ve gerçek adı olan Aliona ismini Alara olarak değiştirmiştir. ‘Yabancı Damat’ dizisiyle oyunculuğa başlayan Bozbey bu projeden sonra çok sayıda diziyle tekrar ekran karşısına çıktı. ‘Arka Sokaklar’, ‘Bedel’, ‘Gamsız Hayat’, ‘Benim İçin Üzülme’ gibi yapımların kadrosunda yer alan Bozbey, son olarak 2017 yapımı ‘Dolunay’ dizisinde ‘Demet’ karakterini canlandırdı.