ATA DEMİRER ‘BURSA BÜLBÜLÜ’ İLE NOSTALJİ YAŞIYOR

0
585
Bursalı ünlü oyuncu Ata Demirer, ‘Bursa Bülbülü’ adlı filminin çekimlerine ara vermeden devam ediyor.

Ünlü komedyen, çekimleri yaklaşık 1 aydır devam eden ‘Bursa Bülbülü’ filminin hemen her detayını sosyal medyasından takipçileriyle paylaşıyor. 1980’lerin Bursa’sında geçen bir hikayeyi anlatan Demirer, sosyal medya paylaşımlarında düzenli olarak setten fotoğraf ve videolar da paylaşıyor.

Demirer, çocukluğuna ve ailesine ait birçok detayı filminde kullanıyor. Ata Demirer son paylaşımlarında babası Remzi Orhan Demirer’e ait hatıralara yer verdi. Geçmiş yıllarda babasının Kurtul Pasajı’nda bulunan ama artık faal olmayan plakçı dükkanının bir örneğini yapan ve tabelasını asarak dükkanı filmde yeniden hayata geçiren Bursalı oyuncu, filmin kadın başrol oyuncusu Özge Özacar’la bu pozu verdi.

Ata Demirer, Kapalıçarşı civarındaki çekimlerden bulduğu ilk fırsatta ise Ulucami’yi ziyaret etti. Filmde Taşkın Neşe karakterine hayat veren Cem Gelinoğlu ile birlikte Ulucami merdivenlerinde poz veren Demirer, bu anları da takipçileriyle paylaştı.

Ata Demirer, Muradiye semtindeki çekimlerde de dedesine ait nostaljik bir arabaya yer verdi. Dedesinin arabası 64 model Chevrolet’le poz veren Demirer, fotoğrafa, ‘Bu arabaya 9 yaşında bindim. Rahmetli dedem Kurşun Kaçar’ın iki kuşak aileyi içinde gezdirdiği meşhur 64 Chevrolet. Dayım Murat Kaçar sağ olsun 30 yıl boyunca bu aile yadigarına bakmış. Şimdi de bana kısmet oldu. Ben de filmimde; onu belki de çok uzun yıllar yaşayacağı unutulmayacağı beyaz perdeye taşıyorum çok şükür’ notunu düştü.