Avustralya basını iddia etti: Onlar kesin akraba

0
53

Türkiye’nin dünyaca ünlü top modeli Tülin Şahin, yurtdışına taşan ünüyle de yabancı basının ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Şahin, son olarak önde gelen moda dergilerinden Harper’s Bazaar’ın Avustralya edisyonunda ilginç bir makalenin başkahramanı oldu. Türkiye’de ve yurtdışında ikonik modellerden Cindy Crawford’a olan benzerliğinden dolayı kendisine ‘Yerli Cindy’  lakabı takılan Şahin hakkında dergide ‘Türk model adeta Cindy’nin ikizi. Böyle bir benzerlik olamaz. Şu ana dek, bu kadar güçlü benzerlik görmedik. Bu ikisi kesin akrabalar’ ifadesi kullanıldı.

Makalede Şahin’in Türkiye’deki popülerliğinden ve dünyaca ünlü markalarla yaptığı iş birliklerinden de söz edilirken ‘Cidden şu ikisine bir bakar mısınız? Kahverengi saçlar, gözler, kaşlar, benlerine kadar her şey aynı ve elbette ikisinin bir ortak noktaları da inanılmaz güçlü kariyerleri.

Tülin Şahin, Türkiye’nin dünya çapında tanınan ve dünyaca ünlü markaların global yüzü olan tek süper model. Fakat bu ikili kesin bir gen, DNA testi yaptırması gerekiyor. Mutlaka bir akrabalıkları var’ yorumuna yer verildi.