Ayleyna Tilki neden isyan etti?

0
11

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından arkadaşının olmamasına isyan etti. Şarkıcı, ‘Kızlar kıskanıyor, erkekler de aşık oluyor diye arkadaşım yok ya. Kızlar, bi sevin beni ya, aaaaa yeter’ dedi.

Genç şarkıcı, kızlar kıskandığı için erkeklerse aşık olduğundan dolayı arkadaşının olmamasına isyan etti. Tilki, Twitter hesabından, ‘Kızlar kıskanıyor, erkekler de aşık oluyor diye arkadaşım yok ya 🙁 Kızlar, bi sevin beni ya, aaaaa yeter’ paylaşımında bulundu.

Tilki’nin bu paylaşımına Simge Sağın, ‘Güzel ve yetenekli insanların hem seveni olur hem de kıskananı.. Maalesef kendine 1 tane dost edineceksin ve ona iyi bakacaksın, başka şansın yok. (Bu da güzellerin kaderi, bir de ablan olacak, şöyle en sağlamından seni kolluycak. Yeri geldiğinde yanında olacak’ yorumunda bulundu.

Aleyna Tilki de Simge Sağın’a, ‘Güzel kalpli. Senin kalbin, güzelliğin başkaaa’ sözleriyle cevap verdi. Bu paylaşımı sonrası şarkıcı, ‘Bir önceki tweetim hakkında: Hazımsızlık, kıskançlık, seviyesi 5.000 beğeniden 500’ünün yorumuyla kanıtlandı. Ohhh çok şükür, 4.500’ü benimle arkadaş olmak istiyor. Halimi anladılar. O tweetten sonra, kızlarla da arayı bulduk diye düşünüyorum. Teşekkürler Türkiyemmmm’ paylaşımında bulundu.