Ayşegül Yıldız: İbrahim Bey’le yeniden evlenmemiz söz konusu değil

0
10

İbrahim Tatlıses, bir program aracılığıyla eski eşi Bursalı Ayşegül Yıldız’a evlenme teklif etmişti. Ayşegül Yıldız’dan yanıt gecikmedi.

Seda Sayan’ın programında konuşan İbrahim Tatlıses, kameralar aracılığıyla eski eşi Ayşegül Yıldız’a evlilik teklifinde bulundu. Tatlıses şunları söyledi: Aydemir Akbaş 4 kez boşanıp, 5 kez evlendi. Ayşegül Yıldız’a evlenme teklifim olacak. Ayşegül Yıldız’a aşık değilim ama evlenmek istiyorum. Kendisine bu teklifimi daha önce sunmadım. Televizyon ekranlarından ona teklif ediyorum.

İşte Ayşegül Yıldız’ın cevabı:

Tatlıses’in teklifine ne diyeceği merak edilen Ayşegül Yıldız, sosyal medya hesabında bir açıklama yayınladı:

İbrahim Bey’e saygım sonsuz, sevgim de artık çok daha farklı boyuttadır. Kendisi çok iyi bir baba olmakla birlikte bu saatten sonra da ‘tek’ ortak noktamız evladımız Elif Ada’dır ve tekrar evlenmemiz söz konusu değildir. Boşandığımız andan itibaren de benim için o sayfa bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. Ama her zaman temenni ettiğim gibi kendisinin sağlıklı, huzurlu mutlu olması en büyük temennimdir…

Ayşegül Yıldız bu açıklamasının ardından, magazin sitelerinde çıkan haberlerin altına yapılan yorumlara da cevap verdi:

Bu arada magazin sitelerinde çıkan haberin altına şuursuzca yorum yapan arkadaşlara; bu yazıyı iyi okuyun! Çünkü herkes sizin gibi değil! İbrahim Bey’le ne parası için evlendim, nede miras için çocuk doğurdum. Bunca yıl istesem çocuğum olmazmıydı evlenmeden de yapabilirdim. Yapmadım. Yani derdim hiç para olmadı. Para için evlenmediğim gibi para için de boşanmadım. Ama boşandıysam da vardır elbet geçerli bir sebebim. Bırakın malı mülkü parayı, İbrahim Bey’in şöhretini ve ismini bile hiçbir yerde kullanmadım. Herkesin zihniyeti sizinki gibi bozuk değil. Çocuğumu da böyle iğrenç fantazi ve düşünceleriniz için cümle bile kullanmayın. Yani diyeceğim o ki, ben sizin gibi arkama ismi, parayı, gücü almam. Ben sırtımı Allah’a dayarım. O’na inanır her şeyi ondan beklerim. Sakın beni kendiniz gibi görmeyin. Ben sizin gibi değilim.