Başak Dizer Tatlıtuğ’dan o iddiaya cevap

0
5

Bursalı stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ, hakkında çıkan yüksek ücret istediği için yapımcılarla anlaşamadığı yönündeki haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Dizi ve filmlerdeki başrol karakterlerine stil danışmanlığı yapan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un fiyatına zam yaptığı ve bu yüzden yapımcılarla anlaşamadığı iddia edilmişti. Tatlıtuğ, hakkında çıkan bu iddialara Twitter ve Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla şöyle cevap verdi:

Abartı, çirkin sadece haber yapalım uyduralım, sansasyon olsun, okunalım, tıklanalım, yorum alalım mantığıyla yapılmış magazin. Haber bile demiyorum. Araştırmacı, güvenilir, saygılı gazeteci arkadaşlarıma, bize sorup öğrenmeye çalışan magazin köşe yazarlarına ayıp olur. Aynı gazete, geçen hafta da ‘Bir otele eşimle yemeğe gitmişiz, pişti olmuşuz, hemen yerimizi değiştirmişiz falan. O otele de en son 2-3 sene önce gittik biz. O da tamamen uydurma. Bir açıp sorun mekana mesela doğru mu, geldiler mi diye? Magazin gazeteciliğine saygımız ve güvenimiz, sempatimiz kalsın. Çoğu magazin muhabiri, artık arkadaşımız oldu. Doğru kaynaklardan teyid alan araştıran gazeteciler, müdürler kalsın. Temennim bu, nacizane. Sevgiyle.