BEBEĞİYLE POZLARI TEPKİ ÇEKTİ

0
16

Model, tasarımcı ve oyuncu Emily Ratajkowski, ilk bebeğini kısa bir süre önce kucağına aldı. 29 yaşındaki Ratajkowski bebeğiyle verdiği pozlar yüzünden eleştirilerin hedefi oldu.

Ratajkowski, kendi bikinisine uyumlu bir mayo giydirdiği bebeğiyle çekilen pozlarını Instagram’dan paylaştı. Geçen mart ayında doğum yapan Ratajkowski’nin kısa sürede forma girmesi dikkat çekti. Ama paylaşımlarında dikkat çeken ve tartışılan bir başka ayrıntı daha vardı.

O da gösteri dünyasında ‘Emrata’ olarak tanınan modelin oğlu Sylvester’ı kucağında tutma biçimiydi. Paylaşımlarının ikisinde annesinin tek koluyla tuttuğu Sylvester’ın neredeyse düşecek gibi görünmesi tepki çekti.

Ratajkowski’nin bu paylaşımına bir sosyal medya kullanıcısı ‘Kendi ne kadar güzel göründüğünü göstermek için oğlunu tek eliyle tutuyor’ diye yorum yaptı. Bir başkası ‘Kim bebeğini bu şekilde tutar ki? Sanki elinde bir aksesuar taşır gibi’ diyerek görüşünü ifade etti.

Bir başka kullanıcı ise bebek için korktuğunu belirti. Bu pozlar yüzünden Ratajkowski’yi ‘bencil’ olarak suçlayanlar da oldu. Hatta bir başkası ‘Bu fotoğrafı çektikten sonra bebeği elinden düşürdü mü?’ diye sordu.