BEN ERKEK OLSAM, BENİM GİBİ BİR KADINLA BERABER OLURUM!

0
9

Eski sevgilisi Gökhan Göz’ün canlı yayınında küfürler yağdırarak gündem olan modacı Gülşah Saraçoğlu, katıldığı YouTube programında yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Modacı Gülşah Saraçoğlu, ‘Bize Kaldı2 adlı YouTube programına konuk oldu. Ünlü modacı programda yaptırdığı estetiklerden bahsetti.

En çok çalışmayı sevdiği sanatçılardan bahseden Saraçoğlu; ‘Ajda Pekkan’la çalışmak her modacının hayali. En çok onunla çalışmayı seviyorum. Mesela Bülent Hanım’la çalışmak da şölene döner’ dedi.

Estetiklerinden bahseden ünlü modacı, ‘Göz altlarıma yeni dolgu yaptırdım. Bu zamana kadar yaptırdığım estetiklerle ‘yüz nakli yaptırdım’ diyebilirim’ açıklamasında bulundu.

‘Botokslarım var. Kaz ayaklarına müdahale, dudak dolgusu bir tık elmacık kemiğinde botoks var. Göğüslerimi 18 Eylül’de yeni yaptırdım iki ay önce…’ diyen Saraçoğlu, ‘Ben estetiği seviyorum, doğal olan hiçbir şeyi sevmem. Bunu söyleyebilecek kadar da doğal bir kadınım’ dedi.

Saraçoğlu, ‘Düşünsene şahane bir anneyim, şahane bir mutfağım var, becerikli kadınım. Ben erkek olsam benim gibi bir kadınla beraber olurum ama bu kadın erkeğin kimyasını bozar’ dedi.