Ben senin gülmene şahidim!

0
30

18 yıldır Victoria’s Secret defilesinde boy gösteren Adriana Lima, podyumda son kez yürüdü. Gözyaşlarını tutamayan mankene destek sevgilisi Metin Hara’dan geldi.

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima, Victoria’s Secret’a veda etti. Geçtiğimiz gün son kez Victoria’s Secret Fashion Show’da boy göstererek defilenin açılışını yapan kıdemli melek, şovu izlemeye gelenlerin tezahüratları ve alkışları karşısında gözyaşlarına engel olamadı.

37 yaşındaki Lima, yaşadığı duyguları da sosyal medya hesabından yayınladı. Victoria’s Secret’ın ‘en uzun süre çalışan modeli’ olan Adriana Lima paylaşımına, ‘Sevgili Victoria, bana dünyayı gösterdiğin için, sırlarını paylaştığın için, en önemlisi de sadece kanat vermediğin ve uçmayı da öğrettiğin için teşekkür ederim’ notunu düştü.

Ünlü modele destek ise Türk sevgilisi Metin Hara’dan geldi. Hara, ‘Hiçbir şey, gözyaşları içinde ağır çalışan bir kadının yüzünde gülücükler açmasından daha kutsal değildir. Sen beni dünyanın en şanslı erkeği yaptın. Ben senin gülmene şahidim’ diyerek moral verdi.