Bir ‘Demet ‘ Atıl Kutoğlu

0
33

Ünlü modacı Atıl Kutoğlu, İlkbahar/Yaz 2018 ve Pre-fall 2018 koleksiyonlarını, İstanbul’da tanıttı.  Defilenin yıldızı ise uzun bir aradan sonra podyumlara dönen Türkiye eski güzellerinden Bursalı Demet Şener’di.

İstanbul ve dünya sosyetesinin, moda yazarlarının ve basının büyük ilgi gösterdiği defile, Fashion TV-Paris moda kanalının yayın yaptığı 200 ülkede naklen yayınlandı.

Defilede özellikle yurtdışından Atıl Kutoğlu’nun son koleksiyonunu podyumda görmek için gelen çok sayıda yabancı moda sever bulunması dikkat çekti.

1950’lerin Paris’inden esinlenerek hazırladığı 76 parçalık koleksiyonda modacının bol bol siyah, lacivert ve oranj tonlarını kullandığı, çarpıcı ve keskin kesimlerle, hafif bol bir silüete ağırlık verdiği görüldü.

Fashion TV Paris’in sahibi Michel Adam’ın Rus asıllı topmodel eşi Maria (Masha) Adam’ın açılışını yaptığı defile de Ebru Öztürk, Merve Büyüksaraç, Cansu Melis Karakuş, Demet Şener ve Özge Ulusoy gibi mankenler de göz doldurdu.

Demet Şener podyumda

Uzun bir aradan sonra podyumlara dönen, bir dönemin ünlü mankeni, Türkiye eski güzeli Demet Şener de, Atıl Kutoğlu’nun İlkbahar/Yaz 2018 kreasyonlarını tanıttığı defilesinde boy gösterdi. Yakın dostu Atıl Kutoğlu’nun kreasyonlarını taşımaktan büyük keyif duyduğunu belirten Şener, genç mankenlere taş çıkartan düzgün fiziği ve başarılı sunumuyla taşıdığı kreasyonların hakkını verdi.

Organizasyonun defilenin After Party’si ise Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirildi. Eğlenceli geçen gecenin sürprizi Atıl Kutoğlu’nun yakın arkadaşları olan topmodel Maria Adam’ın 29. yaş gününü pasta keserek kutlaması oldu.