Bu film en büyük hayalimdi

0
25

Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’ adlı film aşkın dansını beyaz perdeye taşıyor.

Filmin yıldızlarından Demet Özdemir (Aysel) , senaryo gereği dans yarışmasına katılıyor. Geçmişte de dansçılık yapan yetenekli oyuncuyu yarışmaya ise Binnur Kaya (Şengül) hazırlıyor. Dans sahnelerindeki başarısıyla  setteki herkesi şaşırtan Özdemir, oyuncu arkadaşlarına da bu konuda yardımcı oldu.  Demet Özdemir dans ve oyunculuğu harmanlayabileceği bir filmde oynamanın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek, ‘Böyle bir film benim en büyük hayalimdi. Tasarlasaydık bu kadar iyisi olamazdı’ dedi.

Binnur Kaya’nın hayranı olduğunu anlatan Demet Özdemir, ‘Binnur Kaya benim yıllardır hayran olduğum bir oyuncuydu zaten. Böylesine güzel bir sinema filminde karşılıklı oynamak bana inanılmaz keyif verdi ve çok şey öğretti. Hem beraber oynamak, hem de Binnur Kaya’yı yakından tanımak benim için muhteşem bir yolculuktu . Çok şanslıyım’ açıklamasında bulundu.

Küçük insanların samimi hikayelerini ve başarı mücadelesini anlatan ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da aşk ile kahkaha, dans ile dostluk bir araya geliyor.