Burak Özçivit sayesinde sağlığıma kavuştum

0
10

Burak Özçivit’in önceki gün gittiği İzmir’de duygusal anlar yaşandı. Genç bir kız, ‘Burak beni lösemi hastasıyken ziyaret etti. Bu sayede artık çok iyiyim’ dedi.

Başrolünde yer aldığı ‘Kardeşim Benim 2’ filminin galası için İzmir’e giden Burak Özçivit, burada duygusal anlar yaşadı. Rol arkadaşları Leyla Feray ve Pınar Deniz’le bir AVM’de hayranlarıyla bir araya gelen oyuncunun 20 yaşındaki Dünya Özgüç’le buluşması ise herkesi gözyaşına boğdu.

2 sene önce yakalandığı lösemiyi yenmesinde ünlü oyuncunun kendisine moral olduğunu söyleyen genç kız, şöyle dedi: Onunla görüşmeden önce nakile gidecektim ve odam Burak’ın fotoğraflarıyla doluydu. Burak’ın bana verdiği moral sayesinde hastalığımı yendim. Şu an saçlarım var, kirpiklerim var, kaşlarım var…

Genç kızın sözlerinden etkilenen Burak Özçivit ise, ‘Benim sayemde iyileştiğini söylemesi yaptığımız işin en özel yanı’ diyerek sevincini dile getirdi. Hastalığı yenen Dünya ile ona bu süreçte moral olan Özçivit’in buluşmasında yaşananlar, herkese duygusal anlar yaşattı.