BURAK SERGEN: HAYATA TUTUNMAK ÇOK GÜZEL

0
2

Bir ay önce koronavirüse yakalanan ve solunum sıkıntısından dolayı yoğun bakımda tedavi gören Burak Sergen, normal odaya alındı. Nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonra hastanede çektirdiği ilk fotoğrafını paylaşan oyuncu, ‘Hayata tutunmak çok güzel’ dedi.

‘Sadakatsiz’ dizisnde rol alan Burak Sergen, bir ay önce evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen oyuncu, yoğun bakıma alındıktan sonra entübe edildi. Tedavisi yoğun bakımda devam eden oyuncu önceki gün normal odaya alındı. Sergen, nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonra hastane odasında çektirdiği ilk fotoğrafını paylaştı.

Sağlık durumu hakkında da konuşan Sergen, ‘Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey’ dedi. Nişanlısı Nihan Ünsal’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da sözlerine ekleyen oyuncu, ‘Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum’ dedi. Nihan Ünsal ise ‘Durumu iyi ama COVID’in bıraktığı vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor’ açıklamasını yaptı.

Video yöntemiyle diziye dönecek…

‘Sadakatsiz’in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Burak Sergen, dizinin yeni bölümüne video ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak. Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren ünlü oyuncu senaryo gereği ailesiyle görüntülü konuşma yapacak. (Kaynak: hurriyet.com.tr)