BURSA FESTİVALİ’NDE BİR KONSER HADİSE’Sİ

0
81
Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen 60. Uluslararası Bursa Festivali’nde bu kez de Hadise rüzgarı esti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da izlediği konser öncesi BKSTV Başkanı Sadi Etkeser ile Atış Yapı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış, sanatçıya festival özel plaketini sundu.

7’de 70’e hayranlık uyandıran ünlü sanatçı, muhteşem orkestrasının eşliğinde ‘Aşk Kaç Beden Giyer’ şarkısıyla sahneye çıktı.

Bursa’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ünlü popçu, şarkılarını, Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran hayranlarıyla birlikte söyledi.

Heyecanın bir an olsun dinmediği konserde Hadise, sahne şovuyla da büyük alkış aldı.

‘Biz Burdayız’, ‘Mesajımı Almıştır O’, ‘Farkımız Var’, ‘Şampiyon’ ve ‘Süperman’ şarkılarını art arda söyleyerek seyircileri coşturan Hadise’nin iki minik hayranıyla sahnedeki sohbeti izleyenleri gülümsetti. Hadise, ‘Nerdesin Aşkım’ şarkısını da yine izleyicileriyle düet yaparak söyledi.

Nabzın bir an olsun düşmediği gece boyunca Açıkhava’yı şarkılarıyla inleten Hadise, hayranları tarafından konser süresince ayakta alkışlandı.