BURSA FESTİVALİ’NDE KEYİFLİ BİR GECE

0
17
Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından, Kültür Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilen Uluslararası Bursa Festivali’nde Simge Sağın ve Mehmet Erdem sahne aldı.

Konserin ilk bölümünde sahneye çıkan Simge, dillerden düşmeyen şarkısı ‘Ben Bazen’le dinleyenleri mest etti. Güçlü sesi ve güzelliği ile izleyenleri kendine hayran bırakan Sağın, art arda söylediği hareketli parçalarla sanatseverlerden büyük alkış aldı.

Romantik şarkılarıyla izleyenleri duygulandıran Sağın, ‘Aşkın Olayım’ı kendisini izlemeye gelen binlerce hayranıyla birlikte söyledi. Sahne performansıyla göz dolduran Simge Sağın, konserini alkışlarla tamamladı.

Gecenin ikinci bölümünde ise sevilen sanatçı Mehmet Erdem, Açıkhava Tiyatrosu’nu en popüler şarkılarıyla inletti. Konserine Edip Akbayram’ın ‘Hava nasıl oralarda’ şarkısıyla başlayan Erdem, Barış Manço’nun ‘Yaz dostum’ ve ‘Gibi gibi’ şarkılarıyla dinleyenlerini nostalji yolculuğuna çıkardı.

Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran Bursalılar, ünlü şarkıcının parçalarına hep bir ağızdan eşlik etti. Her iki sanatçı da güzel gece için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti.