Buse Narcı’dan şok karar! Tam 20 sözleşme…

0
22

Bir dönem Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ve ardından Sinan Akçıl ile ilişkiye başlayan şok bir karar aldı.

Oyunculuğa yavaş yavaş adım atan güzel bir anda karar değiştirim şarkıcı olmak istediğini söyledi.

Özcan Deniz ve Sinan Akçıl’la yaşadığı ilişkilerle tanınan, ardından yarışma ve dizilerde görmeye başladığımız Buse Narcı, şarkıcı olmaya karar verdi. Aysu Baceoğlu’nun kızkardeşi olan şarkıcı Günsu ile birlikte Aralık ayında çıkaracakları düetin haberini veren Narcı, stüdyoya girdi.

Buse Narcı ve Günsu’nun Aralık ayında çıkacak olan şarkısı için şimdiden 2019’a 20 adet konser sözleşmesi yapıldı. Narcı, oyunculuktan şarkıcılığa geçmeye karar veren güzel, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına da katılmıştı.

‘Türk Malı’ dizisinde rol alan Buse Narcı, oyunculuk için tiyatro eğitimleri almıştı. Genellikle özel hayatıyla gündeme gelen Narcı, Özcan Deniz’le olan birlikteliklerinde yaş farkı sebebiyle magazin gündemine oturmuştu.

Ardından şarkıcı Sinan Akçıl ile ilişkiye başlayan Buse Narcı, ‘Bugün Ne Giysem’ yarışmasına katılıp burada ‘Barbie’ olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri almıştır.

Sinan Akçıl ile ayrılığı hakkında açıklama yapan Narcı, ‘Sinan Akçıl’ın bana bu yaptığı hakarettir. Beni istemediğini söyleseydi, ona mutluluklar dilerdim’ demişti.

İlk oyunculuk deneyimine korku filmi olan ‘Ammar 2: Cin İstilası’yla yaşayan Buse Narcı daha sonra ‘4N1K’ filminde rol almıştır.