Çağla Şıkel yokken ben vardım

0
1

Bir antika araç galerisinin düzenlediği ‘Sonbahara Merhaba’ partisine katılan Ece Erken, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Uzun saçlarını 20 yıl sonra kestirip haline döndüren Ece Erken, verdiği kilolarla dikkat çekti. Diyet yapmadığını oğlu Eymen’in peşinde koştururken zayıfladığını söyleyen Erken, son dönemde Alişan’la program yapacaklarına dair çıkan haberler hakkında ise, ‘Bizim Alişan’la yıllardır bu tarz haberimiz çıkar, ya aşk ya iş. Herhalde bu kez iş tutacak. Çok teklif var. Ama benim onaylayacağım bir proje onun da dizisi var. Nasıl olacak bilmiyoruz ama haftada bir gün istiyoruz’ dedi.

Çağla Şıkel’in bu duruma bozulabileceği hatırlatılan güzel sunucu, ‘Çağla ve Alişan uzun yıllardır ikili ama biz daha uzun yıllardır arkadaşız. Onlar da her gün görüşmekten samimi olabilir ama bizim dostluğumuz birazcık daha eski, 20 yıl’ diyerek meydan okudu.

Evlenmeye hazırlandığı Eda Erol’la yollarını ayıran Alişan’ın biten ilişkisi hakkında da konuşan Ece Erken, bu durumu dolunaya bağladı. Erken, ‘Çok üzüldüm. Dolunay’ın etkisine bağladım. Dalga geçtiler ama ben de dolunayda birçok kişiyle kavga ettim. Biriktirmişler biriktirmişler dolunayda patlamışlar’ diye konuştu.