CAN YAMAN: BENİ HER YERDE KOVALIYORLAR

0
18

İtalya’da geniş bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman, bu yıl 78’incisi düzenlenen Venedik Film Festivali’ne de damgasını vurdu. Oyuncu, festival kapsamında gerçekleşen Filming Italy Best Movie Award töreninde ödül aldı.

Başrolünü üstlendiği İtalyan dizisinin hazırlıklarına devam eden Can Yaman, bu yıl 78’incisi düzenlenen Venedik Film Festivali’ne katıldı. İtalya’da büyük bir hayran kitlesi bulunan yakışıklı oyuncu, etkinliğin en çok ilgi gören yıldızlarından biri oldu.

31 yaşındaki Can Yaman, festivalde ünlü bir İtalyan markasına ait siyah takım elbisesi ve ayakkabılarıyla boy gösterdi. Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiren Can Yaman, festival kapsamında organize edilen Filming Italy Best Movie Award töreninde de ödüle layık görüldü.

İtalya’da reklam filmlerinde de rol alan oyuncuya, sektördeki hızlı yükselişi nedeniyle “TV Personality of the Year” (Yılın TV Karakteri) ödülü takdim edildi. Bir süredir İtalya’da yaşayan oyuncu, festivalde gördüğü ilgi için ‘Artık alıştım, beni her yerde kovalıyorlar’ ifadelerini kullandı.