CAN YAMAN’IN BAŞI DERTTE… KANLI TEHDİT MEKTUBU

0
12

Oyunculuk kariyerine İtalya’da devam etmeye karar veren ve oraya yerleşen Can Yaman, saplantılı hayranları yüzünden zor zamanlar geçiriyor.

Türkiye’deki kariyerine ara verip İtalya’ya yerleşen Can Yaman, ülkenin en popüler isimlerinden biri haline geldi. Rol aldığı projeler ve reklamlar sayesinde servetinin yaklaşık 10 milyon doları bulduğu iddia edilen 32 yaşındaki oyuncu, özellikle ülkedeki kadınların gözdesi oldu.

Can Yaman, önceki gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bazı kişilerin hayranlığının tehlikeli boyuta ulaştığını belirtti. Saplantılı hayranlarının Roma’daki evine kadar gelip kendisini taciz ettiğini söyleyen yakışıklı oyuncu, bazı fanlarının ise daha ileriye gittiğini açıkladı. İtalyan basını, başta Can Yaman’ın İtalyan spor spikeri eski sevgilisi Diletta Leotta olmak üzere ünlü oyuncuyla adı anılan birçok kadının, saplantılı hayranları tarafından ölüm tehditleri aldığını yazdı. Hatta bazı fanları, Leotta’ya kanlı tehdit mektubu dahi yolladı.

Ünlü oyuncunun, Roma’da aylık kirası 10 bin Euro olan başka bir daire tuttuğu öğrenildi. Bu arada İtalyan polisi de Can Yaman’a yapılan tacizi araştırıyor.