CANSU DERE: HERKES BİKİNİ GİYİYOR

0
21
Cansu Dere (41), başrolünde yer aldığı ‘Sadakatsiz’ dizisinin final yapmasının ardından soluğu tatilde aldı ve bikinili pozlarını Instagram hesabından paylaştı.

Dere’nin pozları takipçileri tarafından oldukça ilgi gördü. Önceki akşam özel bir davete katılan ünlü oyuncu, bikinili pozları ve aşk hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Başrolünde yer aldığı reyting rekorları kıran ‘Sadakatsiz’ dizisi final yapan Cansu Dere, deniz kenarında kırmızı bikinisiyle çektirdiği fotoğrafları, 2.3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Tatil sezonunu açan oyuncu, ‘Ve tatil başlar’ notunu düştü. Kahverengi ve siyah bikinisiyle poz veren Dere, o anları da sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmedi. Cansu Dere’nin, ‘Dünya üzerinde bir yerde…’ notunu düştüğü gönderi takipçileri tarafından ilgi gördü.

Cansu Dere, önceki akşam özel bir davete katıldı. Sosyal medyada paylaştığı bikinili fotoğraflarının çok beğenilmesi hatırlatılan oyuncu, ‘Herkes bikini giyiyor. Güzel yorumlar geldiği için teşekkür ederim’ yanıtını verdi. Aşk hayatı hakkında da konuşan Cansu Dere, ‘Hiçbir şey yok. Olsa zaten siz herkesten önce öğrenirsiniz. Bu işler kolay işler değil. Yalnız kalmamak için ilişki devam ettirmek ya da ilişkiye başlamak iyi bir şey değil’ dedi.