DEĞİŞMEYİP YERİMDE SAYSAYDIM, YÜZÜME BAKMAZLARDI

0
2

Ebru Yaşar, Snob Magazin Dergisi’nin Mayıs & Haziran sayısına özel açıklamalarda bulundu.

Yıllar içerisindeki değişiminin sık sık gündeme gelmesi hatırlatılan Yaşar, ‘Eski halimle gündeme gelmek beni rahatsız etmiyor. Hatalarımız, sevaplarımız ve değişimlerimizle göz önünde olmamız çok normal. Kim ne derse desin eski halimi de çok seviyorum. Değişmeyip yerimde saysaydım o zaman yüzüme bakılmazdı. Değiştiğim için mutluyum’ ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses ile yıllar süren küslüğünün sona ermesine de değinen sanatçı, ‘İbrahim Bey’le uzun yıllar aynı sahneyi paylaştık. Ancak en önemlisi uzun yıllar ticaret yaptık. Bu ticaret tek taraflıydı. Çoğu zaman İbrahim Bey kazanıyordu. Bu yüzden büyük kırgınlıklar oldu. Daha sonra İbrahim Bey talihsiz bir olay yaşadı. Aradan geçen uzun yılların ardından İbrahim Bey beni İbo Show’a davet etti. Program vesilesiyle barıştık. Kırgınlıkların bir ömür boyu sürmesi doğru değil. Kırgınlıkları unutmak lazım’ dedi.

1 yıldız para kazanamıyorum…

Sanatçıların pandemi sürecinden çok etkilendiğinin altını çizen Ebru Yaşar, ‘Bir yıldır sektörden para kazanamama rağmen single ve albüm yapmaya devam ediyorum. Hayranlarımla iletişimimi kesmemek adına yoğun çaba sarf ediyorum’ diyerek sanatçıların yaşadığı zorluklara değindi.

Memlekete faydalı işler yapmak isteriz…

Diyarbakır’ın Bismil ilçesine okul yaptıran Ebru Yaşar, ‘Okul yaptırmak, eşimin ve benim hayattaki ideallerimizden bir tanesiydi. Allah başka imkanlar verirse seve seve memlekete faydalı şeyler yapmak isteriz’ dedi.