DEMET AKALIN’IN GÖZYAŞLARI

0
6

Yangından etkilenen bölgelere yardım için seferber olan popçu Demet Akalın, gözyaşlarına boğuldu.

Bodrum’da Gökpınar, Yukarı ve Aşağı Mazı mahalleleri ile Armutçuk mevkiinde devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları aralıksız sürerken popçu Demet Akalın da yardım için seferber oldu. Yangından etkilenen bölgelere 20-25 bin TL’lik yardım göndereceğini açıklayan Akalın, Instagram hesabından yayınladığı videoda gözyaşlarına hakim olamadı.

Popçu, gönderisinde, ‘Soğuk su depolu kamyon bulmaya çalışıyorum. Birkaç yere telefon açtım ama… Sağ olsun Emrullah’la ben de 20-25 bin TL’lik malzeme alıyoruz. Köpek maması, yanmaz ayakkabı, pil birkaç bir şey daha… Yarın kamyonumuz Bodrum’a yola çıkacak…’ ifadelerine yer verdi.

Merve Özbey yangın ayakkabısı gönderdi…

Akalın videosundan sonra kendisine ulaşan yardımlar için tek tek teşekkür paylaşımı yaptı. Şarkıcı Merve Özbey’in yanmaz ayakkabı gönderdiğini söyleyen Akalın ‘Dev cücem benim’ diyerek sevgisini gösterdi.

Burcu Özberk’ten beyaz eşya desteği…

Oyuncu Burcu Özberk de başrolünde yer aldığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinin bir bölümünden kazandığı parayı AHBAP Derneği aracılığıyla evi yanan bir aileye bağışladı. Özberk, ‘Herkes gibi tarifsiz üzüntü içindeyim. Böyle günlerde dayanışma göstermemizin de önemini anlıyorum. AHBAP Derneği aracılığıyla yangında evi yanan bir aileye beyaz eşya desteğinde bulunacağım. Oynadığım dizinin bir bölüm ücretiyle destek sağlayacağım. Gelin yaralarımızı hep beraber saralım’ şeklinde konuştu.