Demet Özdemir: Can’la macera dolu bir yolculukta beraberiz

0
25

‘Erkenci Kuş’un ‘Sanem’i Demet Özdemir, MAG dergisi için verdiği röportajda kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı.

Başarılı oyuncu Özdemir, kısa süre sonra haklarında aşk dedikodusu çıkan dizideki partneri Can Yaman’la ilgili de konuştu.

İşte o röportajdan satır başladı:

Can Yaman’ı daha önceden tanıyor muydun? O nasıl bir partner?

Tanımıyordum, sadece işlerini izliyordum. Can çok enerjik bir partner. Her zaman yazılan bir klişe vardır: Özellikle romantik komedilerde jönler komik olan taraf değildir, daha pozdurlar ama izleyicinin de istediği budur. Fakat Can böyle değil; hem metinden hem de Can’ın içsel enerjisinden kaynaklı olarak söyleyebilirim ki; onun gerçekten bir ruhu var. Pozda olmayıp gerçekten kendini role teslim eden bir oyuncu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Hem arkadaş olarak çok iyi bir diyaloğumuz var hem de oynarken birbirimizi dinliyoruz… Bu tamamen enerji alışverişi… Çok eğlendiğimiz macera dolu bir yolculukta beraberiz…

Birbirinizi eleştiriyor musunuz?

Çok eleştiri gibi olmuyor. O kadar iyi arkadaşız ki, yalnızca nasıl yaparsak daha iyi olabileceğimize dair öneriler sunuyoruz birbirimize. Birimizin aklına gelmeyen şeyleri diğerimiz akla sokup oradan deneyebiliyoruz. Bu çok güzel bir şey, çünkü bu içimizde kalırsa enerji olarak iyi geçmez zaten insanlara. Konuşabildiğimiz bir setteyiz. İkimizin de iletişimi çok kuvvetli, ikimiz de birbirine teslim olan iki farklı oyuncuyuz. Can ile oynadığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum.