DEMET ŞENER: UTANILACAK BİR ŞEY YAPMIYORUM

0
10
Demet Şener, yaklaşık bir yıldır iş insanı Tolga Arman’la aşk yaşıyor. Zaman zaman sevgilisiyle aşk pozlarını Instagram’da yayınlayan 45 yaşındaki eski manken, sosyal medyada gündem olan ‘dudak dudağa tablo’ hakkında ilk kez konuştu.

Demet Şener, sevgilisi Tolga Arman ile öpüşürken resmedilen tabloyu evinin duvarına asmış, tablonun önünde elinde çiçeklerle poz vermişti. Gönderisine ‘Evim evim güzel evim. Kendime çiçek aldım, evi güzelleştiren en güzel şey çiçekler’ notunu düşen ünlü isim, hayranlarına ‘Siz neler yaparsınız evinizi güzelleştirmek için?’ sorusunu yöneltmişti.

Önceki gün bir tanıtıma katılan eski mankene, sevgilisiyle dudak dudağa pozunu evinin salonuna astığı hatırlatıldı. Şener, ‘Hediye Sevgililer Günü’nde geldi, herkes geç kaldı. Çok hoşuma giden, çok özel bir ressam yaptı. Öylesine bir resim değil o. Tolga’yı ve beni çok sevdiği için yaptı, normalde böyle bir şey yapmıyor. Bir tablo asılmış, o tabloda öpüşüyormuşsun… Çok komik şeyler bunlar. O yüzden hiç takılmıyorum ben’ dedi.

45 yaşındaki güzel, ‘Tablonun evinizin salonunda olması biraz iddialı değil mi?’ sorusuna ise, ‘Hayır. Ben her şeyi dürüstçe yaşıyorum, çocuklarım benim hayat arkadaşım, yol arkadaşım. Saman altından su yürütmektense anlık dik bir şekilde hayatımı yaşamayı tercih ediyorum. Utanılacak hiçbir şey yapmıyorum. 17 yaşımdan beri beraberiz, hayatımda hiçbir şeyi saklamadım doğru ya da yanlış. İyi ki de böyle yaptım. Çoğu insan taktir ediyor, taktir etmeyen de olabilir, onlara değişik gelebilir. Ben çocuklarıma aynı evde yaşıyorum, Tolga da kendi evinde kızıyla yaşıyor. O yüzden bizler arada sırada evlerimizde buluşuyoruz. Çocuklarımızın her şeyiyle bire bir ilgileniyoruz. Her türlü annelik görevimi fazlasıyla yapıyorum. O yüzden çocuklarım gerçek aşkı sevgiyi görsünler, yalan dolan yerine onu görsünler’ yanıtını verdi.

Demet Şener, bu sözlerinin 2018 yılında boşandığı, iki çocuğunun babası İbrahim Kutluay’a gönderme olarak algılanabileceği yorumu yapılınca, ‘Neyi sakladım ki hayatımda, sizler beni tanıyorsunuz. Bende yalan dolan yok. Bir kadının gözlerinin içine bakan, onu her dakika mutlu etmeye çalışan biri. Çocuklarım bunu görerek büyüyorlar. Daha güzel bir şey var mı? Annelerini mutlu eden bir insan var orada’ şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz