DEREN TALU: ANNEME ÖZENİYORUM

0
11

Defne Samyeli’nin mimar Eren Talu’dan olan büyük kızı Deren Talu, Pelin Kaya’nın Youtube programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan 23 yaşındaki Talu, hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Annesi Defne Samyeli ve kardeşi Derin ile verdiği pozların sosyal medyada eleştirilmesi üzerine konuşan Deren, durumu şöyle açıkladı:

Sosyal medyada iddia edildiği gibi aramızda bir yarış yok. O kadar yakınız ki annemden öte. Zevklerimiz, düşünce yapımız aynı. Hatta gardıroplarımız bile aynı.

Kardeşim Derin, henüz 16 yaşında. Onunla da aramızda öyle bir yarış söz konusu olamaz. O kadar olgun ki. Ayrıca şanslı, ablasının hatalarından ders alabiliyor.

Annem çok güzel ve genç…

Öte yandan annesine çok özendiğini söyleyen 23 yaşındaki genç kadın, ‘Annem çok güzel ve genç. İnşallah genetik olarak ona çekmişimdir’ dedi.

Bazen annem ve kardeşimle davete katıldığımızda kıyafet seçimlerimiz çok iddialı geliyor olabiliriz’ diyen bu konu hakkında da, ‘Ne giyeceğimize birlikte karar veriyoruz. Ben etek giyersem, Derin pantolon, annem de başka bir şey tercih ediyor. Kötü yorumlar geldiğinde de takılmamaya çalışıyorum’ şeklinde konuştu.

Sadece krem kullanıyorum…

Hakkında çıkan estetik iddialarına da yanıt veren Talu, ’23 yaşındayım, yüzümde yada vücudumun herhangi bir yerinde estetik yok. Sadece krem kullanıyorum’ dedi.

Erkek kendini beğenmiş olmamalı…

Bir erkekte aradığı özelliklerin ne olduğu sorusunu da samimiyetle cevaplayan Deren, ‘Dürüstlük, zeka, konuşma yeteneği ve espri anlayışı önemli. Tabii kendini beğenmiş olmamalı’ diye konuştu.

Sevişme sahnelerine karşıyım…

Amerika’da oyunculuk eğitimi aldığını ve dizilerde rol almak istediğini söyleyen Deren Talu dikkat ettiği şeyleri, ‘Oyunculukta Türkan Şoray kanunlarım var. Son çektiğim filmde öpüştüm. Ama çıplaklığa ve sevişme sahnelerine karşıyım. Açık seçik olmadan, üstü kapalı olabilir’ şeklinde sıraladı.