DEREN’E TEKLİF YAĞIYOR

0
7

Amerika’da podyuma çıkan Deren Talu, ‘Çok güzel bir deneyimdi, Türkiye’nin bir çok yerinden teklifler alıyorum. Bir aksilik olmazsa devamı da gelecek’ dedi.

Sunucu, şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Akşam saatlerinde geldiği AVM’de spor mağazalarını gezip alışveriş yapan 22 yaşındaki güzel, daha sonra yakın dostlarıyla bir araya gelip koyu bir sohbete oturdu.

Geçtiğimiz günler Amerika’da düzenlenen bir defilede podyuma çıkan Talu, kendine yöneltilen sorulara ayaküstü cevap verdi.

Deren Talu, ‘Çok güzel bir deneyimdi, Türkiye’nin bir çok yerinden teklifler alıyorum. Bir aksilik olmazsa devamı da gelecek’ dedi.

New York Moda Haftası’nda podyuma çıkan genç model, beyaz iki parçadan oluşan bir kıyafet giymiş, kusursuz görüntüsüyle büyülemişti.

Oyuncu olmak için de kolları sıvayan Deren Talu, ‘Son Kale Hacıbey’ filminde Yurdaer Okur’la kamera karşısına geçmiş ve Osmanlı komutanı Ahmet Paşa’nın kılıç kuşanan, ok atan, at binen kızı Fatıma’yı canlandırmıştı.