Dilan Tatlıses: Aleyna da ben de geleceğin star adayıyız

0
13

Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen ‘Yasemin Şefik ile İki Koltuk’ programının konukları Dilan Çıtak Tatlıses ve sevgilisi Levent Dörter oldu.

Sohbette Aleyna Tilki ile ilgili haberlere açıklık getiren Dilan Çıtak Tatlıses, ‘Bana beğenmediğin isimler kimler diye soruldu. Ben de beğenmediklerimi söyleyemem ama beğendiğim isimleri sayabilirim dedim ve Ediz, İdo, Ayşe Hatun Önal’ı söyledim. ‘Aleyna Tilki’yi beğenmiyor musunuz?’ denince ben böyle bir şey söyleyemem ama tarzım değil, benim konseptim gibi değil dedim. Onun fanları 9-10 yaş grubu, mesela kuzenimle Ariana Grande’nin konserine gider gibi benim için. Yaşımın uydurduğu müziğe uymuyor demek istedim aslında. Bu sefer de ‘star değil demek istiyorsun’ dediler… Şu anda star olmak için yıllarını veren Tarkan gibi Ajda Pekkan gibi başarılı isimler, starlar var. Aleyna da ben de hepimiz geleceğin star adayıyız’ ifadeleriyle duruma açıklık getirdi.

Şarkılarını babasına dinletmekten korktuğunu söyleyen Tatlıses, ‘Babam çok detaylı dinlediği için ben dinletmek istemiyorum. Zorla açtırıyor bana şarkıları. Çünkü çok eleştiriyor doğal olarak bende korkuyorum ama dediklerini yaptığın zaman da o iş gerçekten oluyor. Bugüne kadar kime şunu yapma, onu yapma dediyse o insanlar hep çok iyi yerlere geldi’ dedi.