EBRU ŞAHİN VE CEDİ OSMAN’IN NİKAHINI ACUN ILICALI KIYDI

0
46
Oyuncu Ebru Şahin ve NBA’deki gururumuz Cedi Osman Makedonya’da kıyılan nikahın ardından Alaçatı’da gerçekleştirilen rüya gibi düğünle dünya evine girdi.

Yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini sonsuzluğa ‘evet’ diyerek taçlandıran çiftin düğününe sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katıldı.

Makedonya’da kıyılan resmi nikahın ardından Alaçatı’da gerçekleştirilen temsili nikahı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kıyarken, Ebru Şahin’in şahitliğini menajeri ve yakın dostu Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini ise Okan Can Yantır üstlendi.

Aynı gün üç farklı gelinlik giyen Şahin’in gelinlikleri Danielle Frankel imzası taşırken, saç ve makyaj Önder Tiryaki yaptı. Cedi Osman’ın damatlığı ise Ralph Lauren imzası taşıyordu.

Sabahın ilk saatlerine kadar süren rüya düğünde Acun Ilıcalı, İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Barış Falay,Emre Altuğ,Seli Bayraktar, Gülçin  Santırcıoğlu, Burak Tozkoparan, Bertan Aslani, Hazal Şenel gibi isimler hazır bulundu. Acun Ilıcalı ise nikaha sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile katıldı.