Ebru Yaşar’dan seferberlik çağrısı

0
28

Başarılı sanatçı Ebru Yaşar Ankara Sanayici Girişimci İş İnsanları Derneği ASGİAD’ın lansman ve yılbaşı kutlaması etkinliğinde sahneye çıktı.

Yaklaşık sekiz yüz seçkin davetlinin hazır bulunduğu Ankara Hilton Garden İnn sahnesine alkışlar eşliğinde çıkan güzel sanatçı, seslendirdiği şarkılarla Ankaralı iş insanlarına hafızlardan uzun süre silinmeyecek bir konser verdi.

Leopar desenli ışıltılı sahne kıyafetini bukleli saçlarıyla tamamlayarak güzelliğini perçinleyen Yaşar’ın, koluna taktığı pırlanta işlemeli kol bandı da dikkatlerden kaçmadı.

İş dünyasına açık davet

Sahneden, ‘Dünya Gönüllüler Günü’nü hatırlatan sanatçı, ‘Etkinlik için öylesine güzel bir gün seçmişsiniz ki; hepinize bunun için teşekkür ediyorum. Bu özel günde ben de siz değerli iş insanlarımızı iyilik ve güzelliklere gönüllü olmaya davet ediyorum. Gelin eğitim, sağlık ve istihdam konularında seferberlik ilan edelim.

Özellikle gençlerimizin sizlere çok ihtiyacı var. Bu ülkenin kalkınmasında her birinizin ayrı ayrı alın teri ve emeği var. İnanıyorum ki el ele verirsek üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok’ diyerek alkışlandı.