ECE ERKEN NASIL BARIŞTIKLARINI ANLATTI

0
3

Şubat 2019’da popçu Demet Akalın’la barıştığı için Alişan’la arası açılan Ece Erken, dört ay önce küslüğü bitirmişti. Bir ödül töreninde sunuculuk yapan Erken, nasıl barıştıklarını anlattı.

Ünlü sunucu, ‘Şu an aptal aptal şeylerden mutlu oluyorum. Öyle bir hayat yaşıyorum, Allah nazardan saklasın. Her şey boş, yarın kimin ne olacağı belli değil’ dedi. 2019 yılında Demet Akalın’la barıştığı için Alişan’la arası açılan Erken, ‘Onu yaşamak gerekiyormuş. Sinirim geçti. Biz kardeş gibiydik’ ifadelerini kullandı.

Ece Erken, geçtiğimiz temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’a sosyal medya hesabı üzerinden zeytin dalı uzatmıştı. Sunucu, ‘Eymen’im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın’ ifadelerini kullanmıştı.

Bir çocuk annesi Ece Erken’in, kardeş acısıyla zor günler geçiren eski dostuyla yıllar önce çekilen fotoğraflarını paylaşması da dikkatlerden kaçmamıştı. Daha sonra Buse Varol ve Alişan’la olan bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, ‘Kıbrıs’ta çekilemedik vakit yoktu. Bir TBT yapasım geldi’ notunu yazmıştı. Alişan da Erken’in kalp emojili paylaşımını kendi hesabından yayınlamıştı.