EDA ECE: DOKUZ KERE EVLENDİM, ÇOCUĞUM BİLE OLDU

0
28
Sevgilisiyle çıktığı Marmaris tatilinde çekilen fotoğraflarının ardından spora başlayan Eda Ece, Etiler’de karşılaştığı muhabirlere takıldı. Oyuncu, ‘Çekiyoruz deyin, havalı poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım’ dedi.

Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’le çıktığı Marmaris tatilinde mayosuyla deniz keyfi yaparken görüntülenmiş, fotoğraflarının gazetelerde yer almasının ardından spora başladığını ise sosyal medyada esprili bir notla duyurmuştu. Ece, ‘Spora uyandım. İnsanlar değişebiliyor. Zaten Mars, Koç. Sevmesem de başarabilirim. Gazetedeki antiloba inanma’ dedi.
Tatil sonrası İstanbul’a dönen ünlü oyuncu, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ece, fotoğraflarını çeken muhabirlere gülerek sitem etti Oyuncu, ‘Beni dağlardan niye çekiyorsunuz kardeşim? ‘Eda çekiyoruz’ deyin, ben de havalı bir poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım. Benim niye havalı bir fotoğrafım olmasın?’ diye konuştu.
Buğrahan Tuncer’le aşk yaşayan Eda Ece, evlilik sorularına esprili bir yanıt verdi. Ece, ‘Annem gibi sürekli evlilik soruyorsunuz. Annem gibisiniz valla! Evlilik için bile vakit lazım. Bu işler kısmet. Ne ara gaza gelirsek o ara evleniriz. O da yoğun, ben de yoğunum’ açıklamasını yaptı.

Dizi setlerinde gelinlik giydiğini söyleyen oyuncu, ‘Dizilerde dokuz kere evlendim. Çocuğum bile oldu. Her duyguyu tattım’ dedi.