Eda Taşpınar: Paylaştığım fotoğraflar insanlara dert oluyor

0
16

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, önceki akşam bir davet çıkışı kameralar karşısına geçti ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eda Taşpınar, son dönemde sosyal paylaşım platformu Instagram’da yapmış olduğu paylaşımlarla gündem oluyor.

Taşpınar konuyla ilgili gelen sorulara, ‘Paylaştıklarım insanlara dert oluyor. Benim için önemli olan fotoğrafın altına yazdığım yazının o fotoğrafa uyması. Herkesin Instagram’ı kullanış şekli farklı. Ben de bu şekilde kullanıyorum’ şeklinde cevap verdi.

Başkalarının fotoğraflarını da sosyal medya hesabında paylaşan Eda Taşpınar, zaman zaman takipçileri tarafından alay konusu da olmuştu.

Taşpınar, kendisine gelen yorumlarla ve basında yer alan haberlerle ilgili, ‘Evet beğendiğim fotoğrafları da, çektiğim fotoğrafları da paylaşıyorum. Ben fotoğrafçılık okudum, her şeyi paylaşıyorum yani’ dedi.

Saçlarını şimdiye kadar hiç boyatmayan Eda Taşpınar, ‘Ben 38 yaşındayım ve saçımdaki beyazları seviyorum. Mesela bana sürekli olarak saçımı ne zaman boyatacağım soruluyor. Boyatmayacağım, çünkü ben böyle mutluyum’ diye konuştu.

Annesinin İsveçli ve çok doğal bir kadın olduğunu da sözlerine ekleyen Taşpınar, ‘Mesela ben hiç oje de sürmem. Annemden öyle gördüm ve sonrasında da alışkanlık oldu’ diyerek sözlerini noktaladı.