Elizabeth Banks’in İstanbul keyfi

0
4

‘Power Rangers’, ‘Örümcek Adam’ ve ‘Açlık Oyunları’ gibi filmlerde rol alan ABD’li oyuncu Elizabeth Banks İstanbul’a geldi. Banks gezintisini kare kare görüntüleyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Açlık Oyunları filminin ‘Effie Trinkett’i Elizabeth Banks, yeni çekilecek filminin çalışmaları için İstanbul’da.

Önceki gün Tarihi Yarımada’yı dolaşıp Mısır Çarşısı’nda alışveriş yapan 44 yaşındaki oyuncu, ‘İstanbul-Türkiye’deyim ve bu muhteşem yerden çok cool şeyler paylaşıyorum’ diyerek Instagram hesabından paylaşım yaptı.

Banks, ardından Ayasofya’yı ziyaret etti. Ayasofya’nın ardından Eminönü’ne geçen Banks, muhteşem deniz manzarası önünde poz verip ‘Istanbul’ etiketiyle sayfasında paylaştı.

Insta-story’de İstanbul’dan pek çok hikaye de yayınlayan güzel yıldız, öğle yemeği yerken çektiği görüntüyü, ‘Türkiye’deki insanlara boomerang nasıl yapılırmış gösteriyorum’ notuyla paylaştı.

Eğlenceli filtrelerle paylaşımlar yapan Banks, Türkiye’de çok keyifli anlar yaşadığını tüm dünyadaki takipçilerine gösterdi.

Daha sonra yürüyerek Kapalıçarşı’ya giden Banks, sokaklarda dolaşırken pek çok görüntü kaydetti. Ünlü oyuncu, paylaşımının altına ‘İstanbul’da alışveriş çılgınca’ notunu düştü.

Banks’in eğlenceli paylaşımları takipçilerin tarafından ilgi gördü.