‘EMANET’TEN ‘KIZILCIK ŞERBETİ’NE

0
59
Başrolünde yer aldığı ‘Emanet’ adlı diziden olaylı bir şekilde ayrılan Sıla Türkoğlu’nun yeni projesi merak konusuydu. Türkoğlu’nun yeni projesi belli oldu.

‘Kırmızı Oda’ dizisindeki performansıyla akıllarda yer eden Evrim Alasya ile son olarak ‘Evlilik Hakkında Her Şey’de seyirci karşısına çıkan Barış Kılıç, ‘Kızılcık Şerbeti’nde başrolleri paylaşacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; projenin belli olan diğer başrol oyuncusu ise Sıla Türkoğlu…

‘Emanet’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu projede Evrim Alasya’yla anne kızı canlandıracak. Türkoğlu’nun partneri henüz belli değil. Dizi 10 Eylül’de sete çıkacak.

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin yazarları 5 sezondur ‘Yasak Elma’ dizisinde harikalar yaratan Melis Civelek ile Zeynep Gür… Dizide farklı kutupta olan 2 ailenin etkileyici hikayesi anlatıyor. Senaryosunun üzerinde titizlikle çalışılan dizide iki aile büyük bir mücadelenin ardından büyük bir kırılma yaşayacak ve çocuklarının yaşadığı ilişkinin ardından birbirlerini anlama sürecine girecek.